Kontakt

Dane kontaktowe

Yumenatsu Polska
ul. Poznańska 72a
62-510 Konin

Biuro obsługi Klienta

Godziny pracy:
Pn-Pt 8:00-16:00
Telefon: +48 570 440 413

Masz pytanie – napisz


Najczęściej zadawane pytania

Produkty japońskiej marki Yumenatsu można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego działającego pod adresem www.yumenatsu.pl, na portalu Allegro oraz telefonicznie pod numerem +48 570 440 413.

Nasze wyroby zgodnie z obowiązującymi przepisami podlegają zwrotowi wyłącznie w przypadku, kiedy nigdy nie zostały użyte. W przypadku, w którym Klientowi nie odpowiada kolorystyka, czy rodzaj użytych materiałów ma prawo odesłać towar zgodnie z warunkami opisanymi w regulaminie na stronie yumenatsu.pl. Produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją w zakresie opisanym na karcie gwarancyjnej.

Tak, istnieje taka możliwość. W razie potrzeby wysyłki produktu za granicę należy skontatować się z nami i podać adres dostawy, w odpowiedzi prześlemy informację o kosztach dostawy do wskazanego kraju.

Produkty wysyłane są niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności lub po otrzymaniu zamówienia pobraniowego z zastrzeżeniem, że magazyn pracuje w dni robocze od godz. 8 do 16.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w powyższym formularzu jest Feather Factory z siedzibą przy ul. Poznańskiej 72a, 62-510 Konin. W sprawach związanych z ochroną Państwa danych osobowych można kontaktować się również wysyłając e-mail na adres: kontakt@yumenatsu.pl. Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzulach informacyjnych zamieszczonych na stronie www.yumenatsu.pl/rodo